Gemeente Waalwijk heeft meeste leegstaande panden van de Langstraat

DE LANGSTRAAT - In gemeente Waalwijk staan de meeste panden leeg van de Langstraat. Er is een daling, terwijl er in gemeente Dongen een stijging is. Dat blijkt uit cijfers van het CBS.

In gemeente Waalwijk stonden er op 1 januari 2025 600 panden leeg. Dat is 2,4 procent van alle panden en minder dan een jaar geleden. De leegstand is lager dan in vergelijkbare gemeentes. Ook in gemeentes Heusden en Loon op Zand is er een daling. In Heusden gaat het om 460 lege panden, dat is 2,1 procent. In Loon op Zand zijn het 290 legen panden en 2,5 procent. De leegstand is in deze gemeentes even groot als in vergelijkbare gemeentes.

Gemeente Dongen kent juist een stijging van de leegstand. Er staan 340 panden leeg, dat is 2,7 procent. De leegstaand is even groot als in vergelijkbare gemeentes.