Politie Waalwijk betrapt twee automobilisten op rijden onder invloed

WAALWIJK – In de nacht van zaterdag 18 op zondag 19 oktober heeft de politie twee mensen in de gemeente Waalwijk aangehouden voor rijden onder invloed van alcohol. De politie Waalwijk – Loon op Zand deelde deze incidenten op Facebook.

Om 3.10 uur werd de eerste automobilist op de bon geslingerd. De 29-jarige man uit Waalwijk werd staande gehouden op de Eerste Zeine. Bij de controle bleek dat de man vier keer de toegestane hoeveelheid had gedronken. Zijn rijbewijs is direct ingevorderd.

Een 44-jarige vrouw uit Waspik had ook te diep in het glaasje gekeken. Om 5.20 uur werd zij staande gehouden op de Grotestraat. Ook de vrouw blies tijdens de alcoholcontrole te veel. Zij kreeg een boete en een rijverbod van enkele uren.