WAALWIJK – De lokale ChristenUnie en Samen Waalwijk hebben opnieuw het college van Waalwijk gevraagd steun te bieden aan de bewoners die al langere tijd geluidsoverlast ervaren aan de Bachlaan en de Mozartlaan.
De partijen geven aan dat de gemeente volgens de bewoners geen moeite lijkt nemen om oplossingen te zoeken. Helaas ziet het er naar uit dat de verkeersintensiteit alleen maar toe gaat nemen.
Vastgesteld is dat als de geluidsbelasting met meer dan 1.5 dB toeneemt ten opzichte van de BGE (Basis Geluid Emissie) er moet worden beoordeeld of maatregelen noodzakelijk zijn. Het probleem is dat er op dit moment geen vastgestelde BGE is, niemand kan dus nu beoordelen of er te veel geluidsoverlast wordt ervaren.







