De Efteling introduceert magische voorleessprookjes

KAATSHEUVEL – De Efteling introduceert zeven voorleessprookjes ter ere van de Dag van het Sprookje, die op 7 juli plaatsvindt. Deze dag is op 7 juli, omdat zeven het sprookjesgetal is.

Het sprookjesbos van de Efteling staat bekend als een plek waar alle sprookjes tot leven komen. Bomen die praten, paddenstoelen die zingen, Langnek die zijn nek uitsteekt of de snurkende wachter uit het sprookje Doornroosje.

Er kunnen zeven sprookjes beluisterd worden op verschillende apparaten, zoals een smartphone of laptop. Als het muziekje eenmaal aanstaat, kan het voorlezen beginnen. De bedoeling is dat mensen zich laten verwonderen door de muziek en dat er zo meer sfeer gecreëerd wordt in het verhaal tijdens het voorlezen.