Waalwijk heeft meeste inwoners met betalingsachterstand zorgpremie

DE LANGSTRAAT - Gemeente Waalwijk telt de meeste inwoners met een betalingsachterstand van een halfjaar van de zorgpremie in vergelijking met alle Langstraatse gemeentes. Dat blijkt uit cijfers van het CBS die gaan over 31 december 2024.

Gemeente Waalwijk heeft 450 mensen met een betalingsachterstand. Daarna volgt gemeente Heusden met 300 personen. Gevolgd door 170 mensen in gemeente Dongen. Gemeente Loon op Zand telt de minste inwoners met een betalingsachterstand van de zorgpremie, namelijk 150 mensen.

In de gehele provincie Noord-Brabant is het aantal personen met een betalingsachterstand van de zorgpremie 21.240 personen. En in Nederland in zijn geheel ligt het aantal op 173.230. Alle getallen zijn afgerond op tientallen.