DE LANGSTRAAT - Wie een elektrische auto heeft en deze moet opladen, moet goed opletten waar hij/zij de stekker inplugt. Prijzen om de batterij volledig op te laden verschillen in de regio flink, dat komt naar voren in een onderzoek van Independer.
Zo kost opladen bij de goedkoopste laadpaal in de gemeente Waalwijk 25,35 euro. Bij de duurste laadlocatie betaalt de autobezitter 57,17 euro. In Heusden is men iets minder geld kwijt. De goedkoopste optie in Heusden is iets meer dan 24 euro en de duurste iets minder dan 52 euro. Loon op Zand verschilt weinig t.o.v. de buurgemeenten: 29,95 euro bij de goedkoopste locatie en 51,88 euro bij de duurste.
Dongen spant echter de kroon. Daar betaalt men fors meer voor een opgeladen batterij. Bij de goedkoopste locatie is men bijna veertig euro kwijt en bij de duurste maar liefst 57,17 euro. Evenveel als in Waalwijk.







