Hubert Koevoets nieuwe formateur in Loon op Zand

LOON OP ZAND - Hubert Koevoets (63) gaat de vorming van een nieuw college in de gemeente Loon op Zand leiden. De ervaren fractievoorzitter van Lokaal Brabant begint deze week met de gesprekken.

Na de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart ligt er een eindrapport van de informateurs klaar. Op basis daarvan moet Koevoets een stabiele coalitie zien te smeden tussen de partijen GemeenteBelangen (8 zetels), VVD (4), Pro3 (4), CDA (2) en Toekomstig KLM (1).

Koevoets werd voorgedragen door GemeenteBelangen en heeft er zin in: "Ik verwacht binnen een aantal weken een nieuwe coalitie en een akkoord te presenteren." Hij gaat deze week met alle partijen om tafel om te kijken welke combinatie het beste samenwerkt voor de toekomst van de gemeente.