Gemeente Geertruidenberg mogelijke toevoeging RBT De Langstraat

DE LANGSTRAAT - Het Regionaal Bureau voor Toerisme (RBT) De Langstraat voert verkennende gesprekken met de gemeente Geertruidenberg voor mogelijke toetreding tot het RBT.

Vorig jaar maakte de gemeente Dongen bekend uit RBT De Langstraat te stappen. "Er zijn al diverse samenwerkingen met de gemeente Geertruidenberg, waardoor zij goed in het gebied van het RBT passen", laat het college van Waalwijk weten. "Met aansluiting van Geertruidenberg ontstaat een nog breder aanbod aan voorzieningen en wordt het gebied nog sterker op marketing."

De gesprekken zijn inmiddels vergevorderd. Zodra het besluit wordt genomen, zullen de raden van deelnemende gemeenten aan het RBT opnieuw worden geïnformeerd. Vervolgens zal de verdeelsleutel voor de subsidie worden geactualiseerd in een nieuw convenant.