Rabobank blijft partner tijdens vernieuwde 80 van de Langstraat

WAALWIJK – Rabobank zal ook de aankomende 80 van de Langstraat één van de partners blijven. Die onder meer financiële steun biedt. Verder zijn er ook een aantal vernieuwingen die optreden, waaronder natuurlijk de startlocatie.

De 80 is blij met de Rabobank als partner. “Niet alleen vanwege de financiële steun, maar ook omdat ze in het veranderproces echt met ons hebben meegedacht”, zegt voorzitter Tijs van Beurden. Ook Rita de Grauw van de Rabobank is blij: “Het verbindt mensen, zet maatschappelijke thema’s op de agenda en laat zien hoe samenwerking tot vernieuwing leidt.”

Verder wordt ingespeeld op duurzaamheid, inclusie en regionale samenwerking. De nieuwe locatie, het Mandemakers Stadion biedt ruimte voor groei, maar zorgt er ook voor dat het vasthoudt aan bepaalde tradities.