BREDA/WAALWIJK - RKC Waalwijk heeft tegen NAC Breda geen resultaat kunnen boeken. In Breda konden de Waalwijkers tijdens het beruchte 'avondje NAC' geen vuist maken, het werd 4-1 voor de gastheer. De Waalwijkse goal kwam via het hoofd van een NAC-speler. Jensen kopte namelijk de bal in de eigen goal.
RKC kwam al vroeg op achterstand, nadat Leemans een vrije trap schitterend in de bovenhoek krulde. Niet veel later schoot diezelfde Leemans de 2-0 binnen, nadat Van Eijma in de fout ging. In de tweede helft scoorden Sauer en Greiml de laatste twee Bredase goals. RKC kreeg tevens voor de vijfde keer rood dit seizoen. Al Mazyani was dit keer degene die vroegtijdig kon gaan douchen.
De Geelblauwen hebben niet lang de tijd om te treuren, want woensdag 30 oktober staat de bekerclash met Vitesse op het programma.