WAALWIJK - Het Willy Naessens Fanplein, gelegen aan de zuidoost kant van het Mandemakers Stadion, is geopend tijdens dé ontknoping van het Eredivisie seizoen. RKC Waalwijk gaat zondag 19 mei op bezoek in Eindhoven, bij landskampioen PSV.
RKC opent het fanplein zodat supporters samen de ontknoping van het seizoen kunnen beleven. RKC staat momenteel op de veilige vijftiende plaats, maar het is allerminst zeker dat het daar na speelronde 34 ook nog staat. Het verschil met Excelsior is namelijk twee doelpunten.
Voor supporters die niet in Eindhoven kunnen zijn is er een groot scherm aanwezig op het plein, waar de wedstrijd uitgezonden zal worden. Ook zal er een DJ aanwezig zijn. Vanaf 13.30 uur worden de poorten geopend.